BloGalaxia

Blog > Komentarze do wpisu

BlogDay2006

BlogDay2006 nadszedł. Ponieważ o jego idei już pisalem - przechodzę od razu do sedna sprawy i zapraszam Was do poznania następujących blogów:

 • Futbolin - nigdy nie kryłem, że piłką nożną się nie pasjonuje, ale nie przeszkadza mi to patrzeć spodziwem na to co stworzył Sergiusz Bober. Ten blog, to bez wątpienia największa w polskim internecie kopalnia wiedzy na temat latynoamerykańskiego futbolu.
 • En passant – blog byłego polskiego ambasadora w Chile, Daniela Passenta. Błyskotliwe komentarze na temat aktualnych wydarzeń w Polsce i na świecie. Z poglądami dziennikarza Polityki nie zawsze się zgadzam, ale ostrego pióra, elokwencji i łatwości pisania zazdroszczę.
 • FayerWayer - blog poświęcony technologicznymi i internetowym nowinkom. Po hiszpańsku.
 • El blog de los Presos Políticos - blog poświęcony więźniom politycznym i wolności słowa na świecie. Po hiszpańsku.
 • Cooking Diva - blog Melissy de León, pięknej szefowej kuchni z Panamy. Pełnen wspaniałych przepisów i smakowitych fotografii. Palce lizać! Po angielsku.


>Technorati tags: , , .
>Blogalaxia tags: , , .
czwartek, 31 sierpnia 2006, tierralatina
Blog Podróż na Południe serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką Ameryki Łacińskiej i Karaibów do odwiedzania tierralatina.pl - najlepszego w Polsce serwisu internetowego poświęconego wyłącznie temu, tak pasjonującemu, fragmentowi świata. A także do dyskusji na towarzyszącym mu forum.

Polecane wpisy

 • Milion w środę, milion w... pięć lat

  No niestety nie jest to milion na moim koncie. Nawet nie w dewaluujących się i coraz słabszych tzw. silnych boliwarach. Ale i tak powód do satysfakcji i radości

 • 2009 czas zacząć

  No dobrze – mamy pierwszy dzień drugiego miesiąca roku, więc chyba najwyższy czas na wybudzenie blogu ze świąteczno-noworocznego letargu. Bo to on przys

 • Zły ojciec

  Bardzo zły ze mnie ojciec. Wstyd mi. Zupełnie bowiem przeoczyłem urodziny dwójki moich dzieci. Blogowych oczywiście, bo innych – z tego co mi wiadomo 

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Spóźniony Blog Day 2006 z creatura
Koncepcja Blog Day jest bardzo prosta. Wystarczy w wyznaczony dzień - 31 sierpnia - na swoim blogu umieścić wpis o pięciu ulubionych blogach. Choć z jednodniowym poślizgiem ja też publikuję swoje. Najpierw jednak kr oacute tkie wyjaśnienie. Na ... »
Wysłany 2006/09/03 15:55:47
Nadchodzi BlogDay2007 z Podróż na Południe
Czyli 31 sierpnia - wielkie międzynarodowe święto blogasków ! : Przez światową blogosferę obchodzone będzie już po raz trzeci. Idea BlogDay jest prosta, bez żadnego zadęcia i przez to bardzo sympatyczna. Chodzi o to aby 31 sierpnia przedstawić u ... »
Wysłany 2007/08/19 17:06:09
Blog Day 2007 z Tierra Incógnita
O zasadach i idei przyświecającej Blog Day już pisałem kilkakrotnie , więc powtarzać się nie będę i przejdę od razu do meritum , czyli rekomendowanej przeze mnie piątki. Jej kolejność jest jak najbardziej niezobowiązująca. Unfocused Brain 8211 ... »
Wysłany 2007/08/31 12:36:17
Blog Day 2008 już w niedzielę z Podróż na Południe
Najwyższy czas przypomnieć, że wielkimi krokami, tuż-tuż nadchodzi tegoroczny Blog Day . Czyli dzień w którym my - blogerzy mamy się wzajemnie chwalić i promować . : O idei Blog Day pisać po raz kolejny już nie będę, tym bardziej że organizatorzy ... »
Wysłany 2008/08/27 19:22:31
BlogDay 2008 z Podróż na Południe
Słowo się rzekło , należy je dotrzymać... Z racji obchodzonego dzisiaj na całym świecie BlogDay 8217 a, czyli jak twierdzą poloniści Dnia Blogu , zamiast o Ameryce Łacińskiej, będzie o blogach. Jak najróżniejszych - nie o tych które znajdują się w ... »
Wysłany 2008/08/31 08:34:07
BlogDay 2009 z Tierra Incógnita
Słowo się rzekło , trzeba je dotrzymać. W Ameryce Południowej i w Polsce już 31. sierpnia, więc wielkie blogaskowe święto , polegające na wyławianiu perełek z mętnej i wciąż rosnącej blogosfery. Moich pięć tegorocznych typów, blogów które sam ... »
Wysłany 2009/08/31 08:17:35